Underclass Games (Invite Only)

Name State School Class Pos Commitment
Brady Bolling AL Chilton County 2021 SS
Chandler Brewer AL Hazel Green 2021 OF
Christopher Bryant AL Gardendale 2021 OF Transylvania University
William Burgreen AL Madison Academy 2022 SS Jacksonville State
CJ Butler AL Shoals Christian 2023 RHP
AJ Causey AL Sparkman 2021 RHP Jacksonville State
Carter Clark AL Trinity Presbyterian 2021 2B Enterprise State CC
Charlie Cochran AL Florence 2022 C North Alabama
Austin Cornelius AL Hoover 2021 RHP Jacksonville State
Alton Davis II AL Hueytown 2022 LHP Alabama
Davis Gillespie AL Oak Mountain 2022 3B Southern Miss
Nathan Grisham AL Lauderdale County 2021 RHP
Andrew Hall AL Buckhorn 2023 SS
Nick Hamlin AL Oxford 2021 RHP Lawson State CC
Joshua Harrington AL Spain Park 2022 2B
Jackson Hirschler AL Madison Academy 2021 C
Samuel Hogue AL Lindsay Lane Christian 2022 C Wallace State CC
Devin Howell AL Ohatchee 2023 OF
Andrew Hunt AL Oak Mountain 2022 2B Wallace State CC
Parker Hutson AL Briarwood Christian 2021 3B
Jacob Ingram AL Tallassee 2021 RHP Southern Union State CC
David Jalbert AL Hoover 2021 3B
Grant Jay AL Mobile Christian 2022 C Dallas Baptist
Preston Junkin AL Brooks 2021 LHP
Banks Langston AL Russellville 2023 RHP Northwest-Shoals Community College
Garrett Lee AL Lawrence County 2021 OF
Hunter Lee AL Hazel Green 2021 1B
Brodey Lentz AL Lauderdale County 2022 LHP Northeast Mississippi CC
Jacob Little AL Southside 2021 SS Southern Union State CC
Maddox Macrory AL Oak Mountain 2022 RHP Bevill State CC
Kellen Mashburn AL Bob Jones 2022 OF
Blake Medley AL Hazel Green 2025 1B Roane State CC
Brayden Merriweather AL Madison Academy 2021 2B
Wesley Miller AL Oxford 2022 1B
Spencer Nichols AL Briarwood Christian 2021 1B
Coleman Oliver AL Jacksonville 2021 C
Cole Patterson AL Westbrook Christian 2021 C Lawson State CC
Christian Pritchett AL Pelham 2022 3B Shelton State CC
Mikel Pryor AL Sparkman 2021 1B Calhoun CC
Matthew Rhodes AL Auburn 2021 RHP
Owen Roberson AL Wilson 2021 C Columbia State CC
Brody Samples AL Sardis 2022 RHP Snead State CC
Avery Seaton AL Madison Academy 2021 OF Alabama A&M
Glavine Segars AL Hartselle 2021 C Calhoun CC
Trey Simpkins AL Elberta 2021 3B Mobile
Isaiah Sims AL Pinson Valley 2022 C Savannah State
Eli Steadman AL Briarwood Christian 2021 OF Birmingham Southern College
Lawson Stricklin AL Decatur 2022 C Tennessee Tech
Luke Vincent AL Sylacauga 2021 RHP
Alex Wade AL Madison Academy 2022 OF Auburn
Tyler Waugh AL Briarwood 2021 C Alabama-Birmingham
JT Weisberg AL John Carroll Catholic 2021 2B
Nicholas Whitten AL Deshler 2021 OF
Jeff Wilkins AL Pelham 2022 OF Jacksonville State
Jack Williamson AL Winfield City 2021 RHP East Central CC
Connor Wilson AL Cherokee County 2023 1B Alabama-Huntsville
Nathan Wilson AL Westminster Christian 2022 LHP