Underclass Games (Invite Only)

Name State School Class Pos Commitment
Seth Adams AR Fayetteville 2020 RHP Missouri
Brandon Arledge AR Sheridan 2021 LHP Arkansas
JT Bardwell AR Lake Hamilton 2021 LHP
Ethan Bates AR Lakeside 2020 SS Arkansas
Sawyer Bentley AR Jonesboro 2021 OF Arkansas State
Traejon Blake AR England 2021 SS Arkansas-Little Rock
Alex Bowers AR Springdale 2020 2B
Asher Cameron AR Heritage 2020 SS
Orey Chandler AR Horatio 2020 C
Dawson Chester AR Pocahontas 2021 SS Arkansas State
Carson Collins AR Morrilton 2020 SS Central Arkansas
Cooper Combs AR Springdale 2021 OF Johnson County CC
Christian Cooper AR Lonoke 2020 SS
Mason Dagley AR Gravette 2020 OF Arkansas-Fort Smith
Brayden Drake AR Fayetteville 2021 1B Eastern Oklahoma State JC
Cade Drennan AR Bryant 2020 C Arkansas-Fort Smith
Allen Farish AR Hector 2021 C Central Baptist College
Wade Farish AR Hector 2021 OF Central Baptist College
Wesley Featherston AR Spring Hill 2020 3B Rich Mountain Junior College
Michael Connor Flagg AR Greenbrier 2020 C Central Arkansas
Ryan Garrett AR Catholic 2020 OF Seminole State JC
Gavin Graham AR Russellville 2022 C
Will Gross AR Mountain Home 2020 RHP Arkansas State
Pierson Gunnell AR Fayetteville 2021 C Colorado State University
Satch Harris AR Mountain Home 2020 RHP
Landon Headrick AR Greenbrier 2020 LHP Henderson State University
Gavin Henson AR Siloam Springs 2021 RHP Rich Mountain Junior College
Cameron Jones AR Tuckerman 2021 OF Arkansas-Little Rock
Trent Jordan AR Mountain Home 2022 RHP
Trey Jordan AR Mountain Home 2020 RHP Allen Community College
Ben Keton AR Tuckerman 2020 SS Lyon College
Matthew Magre AR Fayetteville 2020 LHP Arkansas
Trevor McCuin AR Farmington 2021 2B Ecclesia College
Jacob Merritt AR Star City 2020 SS
KJ Merriweather AR Robinson 2020 OF Arkansas-Pine Bluff
Peyton Nelson AR Joe T. Robinson 2022 SS Missouri
Isaac Nowell AR Little Rock Christian 2021 OF Ouachita Baptist University
Cooper Oliphant AR Sheridan 2021 C Arkansas
Jace Presley AR Greenwood 2020 RHP Crowder JC
AJ Reyes Jr. AR Brookland 2021 OF Kaskaskia JC
Bryson Rhodes AR Nevada 2020 SS Southern Arkansas University
Cade Rogers AR Valley View 2020 3B Belmont
Brayden Ross AR Charleston 2020 RHP Rich Mountain Junior College
Colton Sagely AR Greenwood 2020 OF Connors State JC
Scott Austin Scritchfield AR Cabot 2020 C San Jacinto JC
Hayden Seldomridge AR Rogers 2020 C Central Arizona JC
Brayden Sites AR Sheridan 2020 SS Johnson County CC
Caleb Teague AR Batesville 2022 RHP Southern Arkansas Tech University
Mari Thomas AR Walnut Ridge 2021 3B Crowder JC
Jacob Weatherley AR Jonesboro 2020 2B Arkansas-Little Rock
Walker Williams AR Shiloh Christian 2020 LHP Arkansas State