Future Games Trials (Invite Only) 9.17.17

Name State School Class Pos Commitment
Jack Ambrosino VT South Burlington 2020 RHP Holy Cross
Matthew Bagdasarian CT wethersfield 2020 3B
Davis Brown CT Old Saybrook 2020 RHP
Samuel Budnick RI East Providence High School 2020 SS
Joseph Castrichini MA St. John's Prep 2020 SS Holy Cross
Harold Coll GA Georgia Premier 2020 SS Arkansas
Adam Dadinos CT St. Thomas More 2021 OF Husson College
Michael DiCenso RI Moses Brown 2020 SS Brandeis University
Zakary Droukas CT Brookfield 2021 2B Massachusetts-Dartmouth
Jake Elbeery MA Austin Prep 2021 SS Richmond
Andrew Eppinger MA Saint Johns 2020 OF Purdue
Ryan Farley CT Conard 2020 OF Eastern Connecticut State University
Trey Faulkner MA Sabis international charter school 2020 SS Westfield State University
Tommy Flaherty MA Worcester Academy 2020 RHP
Liam Foley MA Xaverian 2022 SS Bowdoin College
Jacob Gaudreau RI LaSalle Academy 2021 C Bryant
Luke Grignaffini CT Cheshire Academy 2021 C Bentley University
Frankie Hernandez Jr. MA Saint Peter - Marian Central Catholic 2020 OF Monmouth
Gunnar Johnson CT Newington 2020 C Wofford
Tyler Kipp CT Masuk 2021 C Fairfield
Luke Masiuk CT Trumbull 2021 OF Northeastern
Andrew McCarty CT O.H. Platt 2020 OF
Max McLoughlin CT Shelton 2021 OF Montclair State University
Will McNamara MA WESTFORD ACADEMY 2020 RHP
Ty Netto CT Derby 2020 C
Chris Potts MA Mansfield 2021 3B
Nicholas Remy MA The Winchendon School 2021 RHP Maryland, Baltimore County
Hunter Roberts RI South Kingstown 2020 RHP
Patrick Roche MA Boston College 2020 SS Boston College
Frederick Rushton MA Doherty Memorial 2021 SS Navy
Matthew Shaw MA Worcester Academy 2020 SS Maryland
Bennett Teceno MA Belmont Hill 2020 3B Trinity College (CT)
Kurtis Thomas MA Nauset Regional 2021 3B Central Connecticut State
Emmett Tolis CT Avon Old Farms 2020 RHP Fairfield
Ean Tyler CT Hall 2020 LHP
Jordan Valentino CT Salisbury 2020 OF Central Connecticut State
Cameron Wilson RI Saint Raphael Academy 2020 3B American International