2022 BC Future Games Trials

Name State School Class Pos Commitment
Ty Ando BC Rockridge Secondary School 2024 SS
Everett Bertsch BC Riverside Secondary 2025 RHP
Logan Booth BC GW Graham 2025 OF
Raymond Bottin BC Notre Dame Regional Secondary 2024 RHP
Shane Brinham BC Handsworth 2025 LHP
Gavin Burns BC Rockridge 2024 SS
Jonah Chang BC Lambrick Park Secondary School 2024 SS
Oliver Clements BC Vancouver College 2024 SS
Aleron Currie BC Windsor Secondary 2025 3B
Tristan De Souza BC Handsworth 2026 1B
Wally Dezura BC Thomas Haney 2025 OF
London Dingwell BC Lambrick 2025 C
David Dorland BC Alpha Secondary 2024 OF
Keegan Drinkle BC Maple Ridge Secondary 2024 C
Evan Dugdale BC Meadow Ridge 2025 RHP
Daniel Dykema BC Argyle Secondary School 2025 RHP
Carter Germain BC Meadowridge 2024 LHP
Max Griffith BC Maple Ridge Secondary 2024 RHP
Xander Guedes BC Seycove Secondary 2025 3B
Finn Hoeschen BC Carson Graham Secondary 2025 2B
Nicholas Horn BC Rockridge Secondary 2024 LHP
Jeffrey Jamieson BC Sir Winston Churchill 2024 C
Robert Jamieson BC Sir Winston Churchill 2024 RHP
Landon Kauffman BC Vancouver College 2024 OF
Walker Kokotailo BC Elgin Park 2025 RHP
Kai Konkin BC Handsworth Secondary School 2024 C
Rhys Lugsdin BC Eric Hamber 2024 OF
Jack Macleod BC Heritage Woods 2024 OF
Tate Martin BC Vancouver College 2024 SS
Ben McKinnon BC Semiahmoo High School 2024 RHP
Logan McNamara BC Centennial Secondary School 2024 3B
Michael Micyk BC Semiahmoo Secondary 2025 3B
Lincoln Muller BC Sands 2025 LHP
Nicklas Ohman BC Oak Bay High School Victoria BC 2024 LHP
Grant Pednaud BC Chatelech Secondary Sechelt BC 2024 RHP
Timothy Piasentin BC Dr. Charles Best 2025 SS
Lincoln Pliiey BC Rock Ridge 2024 OF
Zen Precioso BC Surrey Christian School 2024 C
Carson Sampert BC Windsor 2024 LHP
Liam Sampson BC Maple Ridge Secondary 2024 RHP
Jakob Schneider BC Samuel Robertson Technical Secondary 2025 OF
Joseph Seo BC Centennial Secondary 2024 SS
Sawyer Shears BC South Delta Sec School 2025 2B
Stefano Siniscalchi BC Alpha Secondary 2024 RHP
Declan Spooner BC North Shore Academy 2024 C
Pelham Statton BC Fraser Academy 2024 RHP
Jack Thompson BC Walnut Grove Secondary 2024 RHP
Sam Tusa BC Vancouver College 2024 RHP
Ian Vandepol BC Unity Christian School 2025 RHP
Matthew Vrlak BC West Point Grey Academy 2025 SS
Lukas Weitman BC Windsor Secondary 2024 RHP