Underclass Invitational (Invite Only)

Name State School Class Pos Commitment
Joel Anderson CO Rocky Mountain 2021 OF Scottsdale CC
Logan Balfanz CO Dakota Ridge 2021 C Monterey Peninsula College
Joel Basile CO Columbine 2020 3B
Hunter Beindorff CO Valor Christian 2020 RHP
Owen Best CO Regis Jesuit 2020 C University of St. Thomas
Radek Birkholz CO Valor Christian 2021 RHP Notre Dame
William Bonner CO Windsor 2020 C Taft College
Carson Brown CO Rock Canyon 2020 RHP Utah Valley University
Vaughn Burke CO Legend 2020 RHP
Campbell Cantalamessa CO Chaparral 2021 RHP
Tony Castonguay CO Grandview 2020 C Kansas
Alex Champagne CO Heritage 2021 SS
Dorsey Chatham CO Boulder 2020 RHP Xavier
Connor Cooney CO Holy Family 2021 OF Holy Cross
Dylan Davis CO Columbine 2020 C
Ryan DePew CO Grandview 2021 RHP Iowa Western CC
Nickolas Esquivel CO Cherry Creek 2020 C Colorado-Colorado Springs
Max Fairchild CO Thunderridge 2020 OF
Luke Folsom CO Columbine 2020 OF Colorado School of Mines
Landon Gaber CO Chatfield 2020 3B
Noah Ghiselli CO Boulder 2020 3B
Nathan Gutierrez CO Douglas County 2021 LHP Northern Oklahoma Enid
Jack Harris CO Stuttgart 2020 RHP Randolph-Macon College
Chase Hinson CO Windsor 2020 C
Kellen Hodges CO Chatfield Senior High 2020 OF Lakeland College
Ryan Juul CO Grandview 2021 SS
Craig Kenny CO Regis Jesuit 2020 C Northern Colorado
Mason Kroll CO Brighton High School 2020 RHP
Cale Lansville CO ThunderRidge 2021 RHP Louisiana State
Nate Leash CO Monarch 2020 C
Brady LeJeune-DeAcutis CO ThunderRidge 2020 LHP Texas Tech
Garrett Lippold CO Grandview 2020 OF
William Love CO Rock Canyon 2020 OF
Grant Mannino CO Denver School of Science and Technology Stapleton 2020 OF
Alek Martinez CO Brighton 2021 LHP
Cole Martino CO Pueblo County 2021 RHP Washburn University of Topeka
Dylan McKee CO Smoky Hill 2020 SS Northern Colorado
Ben McLaughlin CO Golden 2020 3B
J.T. Miller CO Regis Jesuit 2020 RHP Webster University
Westin Miller CO Wheat Ridge 2021 SS
Adam Moser CO Fairview 2021 OF Oklahoma
Jack Moss CO Cherry creek 2020 1B Texas A&M
Andrew Naha CO Mullen 2020 C Occidental College
Alex Niccum CO Eaglecrest 2020 SS
Trevor O'Brien CO Broomfield 2021 3B
Chase Olivier CO Highlands Ranch 2020 3B
Jared Olson CO Chatfield Senior High 2020 C
Justin Petterle CO Rock Canyon 2020 OF
Zachery Radigan CO Dakota Ridge 2020 RHP
Reese Randell CO Dakota Ridge 2021 C Cornell College
Blake Rarog CO Legend 2020 SS
Christopher Rhoades CO Lewis Palmer HS 2020 RHP Colorado Mesa University
Jack Roode CO Kent Denver 2020 C Sewanee: University of the South
Jordan Sandoval CO Brighton 2021 OF Otero JC
Vincent Sauza CO Boulder High School 2020 SS Augustana College (IL)
Gavin Schmeh CO Brighton 2021 SS Metropolitan State University of Denver
Colby Shade CO Fort Collins 2020 OF University of Oregon
Ethan Sitzman CO Wheat Ridge 2020 2B Whitman College
Aidan Smith CO Mountain Vista 2020 2B Colorado-Colorado Springs
Tyler Smith CO Rock Canyon 2020 RHP South Mountain CC
Nick Song CO Grandview 2021 RHP
Braden Thomson CO Arvada West 2020 1B
Thaniel Trumper CO Fossil Ridge 2020 RHP Doane University
Billy Wall CO Ralston Valley 2020 LHP Whitman College
Max Weiser CO George Washington/Denver Academy of Torah 2021 RHP
Griffen Wells CO Doherty High School 2021 RHP Northeastern JC
Jack Wells CO Chatfield 2020 OF
Declan Wiesner CO Valor Christian 2020 C Walters State CC
Case Williams CO Douglas County 2020 RHP Santa Clara
Blake Windham CO Castle View 2021 OF Southeast CC
Mason Woodhouse CO Castle View High School 2021 3B
Julian Zamora CO Boulder 2020 RHP Washburn University of Topeka