PBR MN Preseason Underclass: 2024 Grads (Invite Only)

Premium Stats available to Premium Subscriber

Log In Subscribe to PBR Plus

Premium Stats available to Premium Subscriber

Log In Subscribe to PBR Plus

Premium Stats available to Premium Subscriber

Log In Subscribe to PBR Plus

Premium Stats available to Premium Subscriber

Log In Subscribe to PBR Plus

Name State School Class Pos Commitment
Lucas Ackland MN Cretin-Derham Hall 2024 OF
Dylan Alexander MN Minnewaska 2024 C
Jack Anderson MN Benilde-St. Margaret's 2024 SS
Hayden Anthony MN Prior Lake 2024 OF
Max Arlich MN East Ridge 2024 LHP Texas A&M
Connor Armand MN Benilde-St Margaret's 2024 3B
Samson Ask MN Wayzata 2024 SS
Carson Beavers MN Rochester Mayo 2024 OF Washington State
Colten Benedict MN Minnetonka 2024 SS
Joshua Berreth MN Farmington 2024 SS
Bradyn Bezanson WI Hudson 2024 LHP
Keenan Bjork MN Forest Lake 2024 LHP
Alex Boston MN Stillwater 2024 RHP
Nick Brandt MN Eastview 2024 C
Wesley Cain MN Prior Lake 2024 OF
Hunter Carlson WI Hudson 2024 C
Jacob Cisewski MN Armstrong 2024 RHP
Ryan Coffman MN Washburn 2024 3B
Dylan Cole MN Duluth East 2024 SS
Kaden Corlett WI Solon Springs 2024 RHP University of St. Thomas
Jared Cortez MN Kerkhoven-Murdock-Sunburg 2024 C
Matthew Cunningham MN Eagan 2024 RHP
Zac Daak MN Jordan 2024 OF
Will Deets MN La Crosse Aquinas 2024 SS
Nick Discher MN Burnsville 2024 RHP
JD Dobis MN St Thomas Academy 2024 OF Northwestern
Josh Donna MN Mahtomedi 2024 SS
Cyrus Elrod MN Farmington 2024 RHP
Harrison Esau MN Rochester Century 2024 C
Linus Fleek MN Prior Lake 2024 C
Dayton Franke MN Robbinsdale Armstrong 2024 1B South Dakota State
Finn Furcht MN Esko 2024 RHP
Matthew Galatzer MN Totino-Grace 2024 1B
Chase Gasner MN Rochester Mayo 2024 C
Carter Giesen MN Farmington 2024 RHP
Tyler Guerin MN Mounds View 2024 1B Iowa
Sam Gupton MN Le Sueur-Henderson 2024 SS
Reid Hartmann MN Red Wing 2024 C
Thomas Heiberger MN Sioux Falls Jefferson (SD) 2024 SS
Alex Hendrickson MN Hastings 2024 SS University of St. Thomas
Jackson Hinkle MN Delano 2024 3B
Ted Hohn MN Belle Plaine 2024 1B
Alexander Hokenson MN St. Louis Park 2024 C
Braden Intrieri MN St. Michael-Albertville 2024 RHP
Ben Jackson MN Apple Valley 2024 RHP
Tyler Japel MN Rosemount 2024 RHP
Hudson Johnson MN Prior Lake 2024 LHP
Will Johnson MN Minneapolis Southwest 2024 SS
Paul Jones II MN Cretin-Derham Hall 2024 1B Maryland
Charlie Kalbrener MN Fargo North (ND) 2024 RHP
Cade Kimmes MN Hastings 2024 OF
Caden King MN Monticello 2024 C
Ethan Klahsen MN Holy Family Catholic 2024 3B
Spencer Kober MN Rochester Mayo 2024 SS
Brady Lash MN Wayzata 2024 LHP
Riley Leatherman MN Wayzata 2024 RHP North Carolina
Ty Lovcik MN Maranatha Christian Academy 2024 RHP
Colin Maher MN Apple Valley 2024 C
Owen Maslowski MN Stillwater 2024 C
Colin McGie MN Benilde St Margaret's 2024 OF
Lucas McNellis MN Woodbury 2024 C University of St. Thomas
Brady McPherson MN Orono 2024 1B
Boden Meier ND Fargo Shanley (ND) 2024 RHP
Alex Mezzetti MN East Ridge 2024 3B
Kade Moll MN Lakeville North 2024 OF
Tristan Moore MN Buffalo 2024 RHP
Jack Morris MN Shakopee 2024 RHP Clemson
Nathan Motl SD Sioux Falls Lincoln (SD) 2024 SS
Daniel Musgjerd MN Minnetonka 2024 LHP
Paulie Nathanson MN Blake 2024 SS
Evan Nelson MN Hastings 2024 3B
Jacob Neutz MN Burnsville 2024 C
Jake Nordean MN Hopkins 2024 C
Preston Ohm MN Zumbrota-Mazeppa 2024 LHP University of St. Thomas
Vann Olson MN Maple Grove 2024 OF
Andrew Orf MN North Branch 2024 3B
Anthony Pardo MN Andover 2024 RHP
Zach Peta MN Eden Prairie 2024 OF
Tyler Peters MN Princeton 2024 SS
Josiah Petersen MN Foley 2024 C
Ashton Poole MN East Ridge 2024 RHP
Hudson Poole MN Minnetonka 2024 OF
Troy Ryan Poppitz MN Holy Family 2024 RHP
Will Preimesberger MN East Ridge 2024 LHP
Jake Quinn MN Cretin-Derham Hall 2024 OF Minnesota
Jameson Quinn MN Holy Family Catholic 2024 RHP
Kelin Rasmussen MN Farmington 2024 SS
Trevor Rasmusson MN Farmington 2024 2B
Marshal Rassatt MN Anoka 2024 1B
Rohan Reddekopp MN Eagan 2024 1B
Michael Reem MN Wayzata 2024 C
Jake Reigert MN East Ridge 2024 RHP
Adam Rice MN Waconia 2024 1B
Riane Ritter MN Rogers 2024 3B University of St. Thomas
Max Robinson MN Rogers 2024 C
Rylan Robinson MN Sauk Rapids 2024 LHP
Drew Rogers MN Mounds View 2024 C Georgia Tech
Ben Rothstein MN Sauk Rapids 2024 3B
AJ Russo MN Edina 2024 OF
Calvin Schmelzle MN Lakeville North 2024 RHP
Maddux Schrupp MN Waconia 2024 RHP
Luke Skinner MN East Ridge 2024 SS
Ethan Slifko MN Farmington 2024 C
Aidan Smith MN Totino-Grace 2024 1B
Connor Strop MN Eagan 2024 RHP
Graham Styles MN Two Rivers (Henry Sibley) 2024 RHP
Matthew Totten MN Prior Lake 2024 RHP Purdue
Tyler Vandersall MN Blake 2024 C
Tyson Visness MN Monticello 2024 OF
Ryan Vosper MN Shakopee 2024 3B
Louis Walker MN Minneapolis Southwest 2024 LHP
Aidan Weber MN Lakeville North 2024 RHP
Isaac Wenszell MN Lourdes 2024 OF
Nicholas Werk MN Mankato East 2024 SS South Dakota State
Colton Widen MN East Ridge 2024 SS
Zachary Zanetti MN St. Michael-Albertville 2024 OF