PBR MN Scout Day: MN Blizzard

Name State School Class Pos Commitment
Gavin Bergman MN New Prague 2021 RHP Iowa Western CC
Logan Bjorkman MN Chisago Lakes 2019 C
Joe Blink MN East Ridge 2021 2B Northern State University
Cooper Borchardt ND West Fargo Sheyenne (ND) 2022 OF Concordia University-St. Paul
Isaac Buehler MN New Prague 2021 SS
Trenton Burkhalter MN Forest Lake 2021 C Kirkwood CC
Zach Carden MN Benilde-St. Margaret's 2020 SS Creighton
Jack Carlson MN Red Wing 2020 RHP Century JC
Ryan Carlson MN Duluth East 2021 SS
Duke Coborn MN St. Thomas Academy 2019 RHP University of St. Thomas
Jack Cole MN White Bear Lake 2021 C
Evan Esch MN Mounds Park Academy 2021 LHP University of St. Thomas
Noah Furcht MN Esko 2021 RHP Kirkwood CC
Kyle Gagnon MN Totino-Grace 2020 2B St. John's University (MN)
Simon Gregersen MN Elk River 2020 RHP Des Moines Area CC
Alex Grygar MN Home School 2022 RHP
Blake Guerin MN Mounds View 2022 1B Iowa
Ethan Hansen MN Buffalo 2021 SS St. Cloud State University
Justin Hanson MN Roseville 2021 OF Century JC
Brent Hokeness MN Adrian 2020 C Iowa Central CC
Zach Jannette MN St. Francis 2020 SS
David Janssen MN Centennial 2020 OF Wisconsin-Eau Claire
Samuel Kennedy MN North St. Paul 2022 RHP Minnesota
Anthony LaValle MN East Ridge 2019 2B
Jared Lessman WI St. Croix Falls 2021 LHP Louisville
Teige Lethert MN St. Croix Prep Academy 2021 C Iowa Central CC
Joe Longo MN Holy Angels 2021 C Michigan
Luke Loughlin MN Mahtomedi 2021 LHP Minnesota-Duluth
Bennett McCollow MN Bloomington Jefferson 2021 SS North Iowa Area CC
Danny Peters MN Hastings 2021 SS
Ragan Pinnow WI River Falls 2022 3B Augustana University (SD)
Jacob Prosch MN Champlin Park 2020 1B Gustavus Adolphus College
Luke Rausch MN Hill-Murray 2021 3B
Seamus Reese MN Osseo 2020 3B Marshalltown CC
Drake Siens MN St. Michael Albertville 2020 2B Gustavus Adolphus College
Ethan Smith MN St. Francis 2021 3B Hamline University
Boden Strafelda MN St. Paul Academy and Summit School 2022 SS Gustavus Adolphus College
Sam Szymanski MN East Ridge 2019 SS Northwestern-St. Paul
Ben Vujovich MN Simley 2021 OF University of St. Thomas
Diego Waisanen MN Chaska 2020 3B Dakota County Technical JC
Tate Wischnack MN Waconia 2022 SS Olney Central JC