PBR Winter Open- Twin Cities

Name State School Class Pos Commitment
Ryan Adams MN Bloomington Jefferson 2019 RHP
Darion Alexander MN Minnewaska 2021 SS Bismarck State JC
William Arendt MN Lakeville North 2021 OF
Tanner Bauman MN Willmar 2020 SS Saint Mary's University of Minnesota
Drew Clouse MN West Fargo Sheyenne (ND) 2020 C Sioux Falls
Jarod Cook MN Chanhassen 2021 3B Iowa Central CC
Joseph Cook MN St. Michael-Albertville 2022 1B
Joe Cornelius MN Eden Prairie 2020 SS
Julien Dal Lago MN Minneapolis Southwest 2020 SS
Mason Dean MN Mounds View 2021 SS Texas A&M
Ben Eisenberg MN Prior Lake 2019 RHP Northern State University
Chris Erickson ND Jamestown 2020 3B
Anthony Esposito MN Wayzata 2020 RHP Iowa Central CC
Tommy Falk ND Jamestown 2020 C
Zachary Fisher WI Rice Lake 2021 SS
Nick Friedman MN Minneapolis Southwest 2020 3B University of St. Thomas
Ben Goelz MN Maple Lake 2019 LHP Dakota County Technical JC
Seth Goplen MN St. Croix Lutheran Academy 2020 3B Dakota County Technical JC
Mitchell Gutzkow MN Mounds View 2020 OF
Austin Hageman MN Monticello 2020 RHP Crown College
Noah Hanson WI McDonell Central 2022 OF
Nick Hays MN Chaska 2019 RHP Evangel University
Charles Hemer MN Minnetonka 2021 1B Southeastern CC (IA)
Cole Hinkel MN Mounds View 2021 C Wisconsin-Eau Claire
Jack Hombach MN Chanhassen 2021 LHP
William Hower MN Benilde St. Margaret's 2021 OF
Cameron Hunter MN East Ridge 2019 1B Highland CC (IL)
Joe Jacobson SD Sioux Falls Washington 2022 2B
Bennett Jax MN Chaska 2022 C
Alexander Jensen MN Prior Lake 2022 OF
Dylan Johnson MN Lakeville North 2019 RHP
Matthew Juza WI Rice Lake 2022 RHP St. Scholastica
Jeremy Klick MN Maple Grove 2019 RHP University of St. Thomas
Bradley Koskie MN Providence Academy 2019 OF St. John's University (MN)
Jake Larson MN Prior Lake 2020 RHP North Iowa Area CC
Anthony LaValle MN East Ridge 2019 2B
Christian Lindow WI Rice Lake 2022 RHP
Turner MacIntosh MN Wayzata 2019 LHP
Mason Malecha MN Lakeville North 2019 RHP
Braden Mork WI River Falls 2019 RHP Bradley
Andrew Murphy MN Mahtomedi 2019 OF Dakota County Technical JC
Hayden Netland MN Moorhead 2020 2B
Carter Olson MN Aitkin 2020 C Rainy River CC
Lance Oster ND West Fargo Sheyenne 2021 3B
Ryan Parker MN East Ridge 2019 RHP University of St. Thomas
Ben Pedersen MN Duluth Marshall 2019 RHP Missouri
Tommy Peterson MN Mounds Park Academy 2019 1B Dakota County Technical JC
Jonathan Prokop MN St. Agnes 2019 RHP
Ethan Rothbauer WI Bloomer 2021 OF Ellsworth CC
Nolan Rowe WI Rice Lake 2021 C Upper Iowa University
Travis Ruesink MN Farmington 2021 OF
Matthew Sauer MN Benilde St. Margaret's 2020 C
Elymus Schaffer MN Monticello 2020 RHP
Gavin Stadler MN Shakopee 2020 LHP St. John's University (MN)
Cullen Stamp MN Wayzata 2019 2B Luther College
Boden Strafelda MN St. Paul Academy and Summit School 2022 SS Gustavus Adolphus College
Sam Tyrpa MN Minnetonka 2019 RHP Marshalltown CC
Cole Van Holland MN Chanhassen 2021 3B
Seth Velander MN De La Salle 2021 OF
Preston Wagner WI Marshfield 2019 SS
Alex Wain MN Wayzata 2022 OF
Hunter Wehling MN Minnetonka 2019 OF
Samuel Wilson WI St. Croix Falls 2021 RHP
Gavin Wolff MN Annandale 2020 LHP
Jake Zaetta MN Minnetonka 2019 SS Iowa
Evan Zamec MN Orono 2020 OF St. Marys