2014 PA Underclass Games (INVITE ONLY)

Name State School Class Pos Commitment
Nick Amey PA Emmaus 2017 OF Immaculata University
Jordan Art PA Lakeland 2017 OF Lackawanna JC
Colin Augustine PA Coatesville Area 2016 2B Brockport State
James Balogh PA Pocono Mountain East 2018 RHP Goldey-Beacom
Drew Baughman PA Cumberland Valley 2018 3B Liberty
Michael Beimel PA St. Marys Area 2017 C St. John Fisher College
Luke Blasick PA Halifax 2018 RHP Messiah College
Matt Brubaker PA Garden Spot 2015 1B
William Burgess PA Malvern Prep 2017 SS Tufts University
Julian Bury PA Cedar Cliff 2016 OF Columbia
Nate Chapman PA Red Land 2017 2B
Nick Chroscinski PA The Hill School 2016 C Rollins College
Andrew Collins PA Central Bucks East 2016 2B
Chad Cooperman PA Salisbury Township 2016 RHP Bloomsburg University
Tim DiLoreto PA Christopher Dock Mennonite 2016 C
Danny Doherty PA New Hope-Solebury 2017 C
Chase Elmquist PA Eisenhower 2017 3B
Dylan Everly PA Episcopal Academy 2017 C Elizabethtown College
Brian Farabaugh PA North Hills 2017 OF
Ryan Hogan PA Wyoming Valley West 2016 C St. John's
Ben Hudock PA Liberty 2016 RHP Indiana University of Pennsylvania
Kyle Hunt PA Eisenhower 2015 SS Penn State Erie-The Behrend College
Bayley Jamanis PA Lancaster Catholic 2016 3B Seton Hill University
Brandon Knarr PA Eastern York 2017 LHP College of Central FL
Scott Leitholf PA Northern York 2017 RHP Lock Haven University
Danny Long PA Pennridge 2016 SS Monmouth
Colin Maldonato PA Scranton 2015 RHP Dominican College (NY)
John Matthews PA Punxsutawney Area 2016 RHP Kent State
James McConnon PA The Haverford School 2016 C Saint Joseph's
Hunter McGarvey PA La Salle 2018 C Richmond
Riley McGinley PA Owen J. Roberts 2016 SS Elizabethtown College
Dalton Miller PA East Pennsboro 2018 OF
Joseph Mione PA Bishop McDevitt 2016 RHP Gwynedd-Mercy University
Drew Newcomb PA Lewisburg Area 2015 OF Bucknell
Aidan Plants PA Montoursville 2016 OF Penn State University-Altoona
Bryan Reagle PA Easton Area 2016 SS Drew University
Ben Rhoades PA Lampeter-Strasburg 2016 OF
Curtis Robison PA Northern York 2017 OF Penn State
Javy Rodriguez PA Whitehall 2016 SS
Tom Roginsky PA Bethlehem Catholic 2016 1B
Sam Rosevear PA Lewisburg Area 2017 OF Macalester College
Anthony Ruggieri PA North Hills 2017 SS Denison University
Josh Shultz PA New Oxford 2016 3B
Sam Siminitus PA Pottsville Area 2018 OF
Justin Smith PA Warwick 2016 C Hofstra
Josh Snyder PA Red Land 2017 LHP
Levi Stoudt PA Perkiomen School 2016 RHP Lehigh
Zeb Stough PA Red Land 2018 3B High Point
Mitchell Taylor PA Greenwood 2016 2B
Bryson Turner PA Brandywine Heights 2015 RHP Widener University
Pete Vaccaro PA Oley Valley 2017 SS Evansville
Charlie Varriano PA Hempfield Area 2017 3B Patrick Henry CC
Antonio Viviano PA Mt. Lebanon 2015 LHP Allegheny College
Travis Wickard PA Boiling Springs 2016 RHP Messiah College
Brian Wildrick PA Saucon Valley 2016 LHP Gwynedd-Mercy University