2020 Jr PA State Games Trials

Name State School Class Pos Commitment
Coy Allman PA Donegal 2025 C
Jack Anderson PA Plum 2024 C
Jonas Aponick PA Hazleton Area 2024 SS
Nathan Barr PA Moon Area 2024 1B
Timothy Birch PA Indiana Area 2025 CF
Zach Black PA Serra Catholic 2024 SS
Zach Boland PA Franklin Area 2024 RHP
Roman Brunsell PA Mars Area 2025 OF
Jaxson Chowansky PA North Schuylkill 2024 OF
CJ Clayton PA Hershey 2025 C
Tyler Cupp PA Norwin 2024 C
Josiah Davis PA Malvern Prep 2025 OF
Darren DeRiggi PA Franklin Regional 2025 SS
Michael Devenney PA Downingtown East 2024 RHP
Trevor Dosenbach PA Avon Grove 2024 OF Richmond
Ryan Dumpman PA Chartiers Valley 2024 MIF
Wiley Fleck PA Emmaus 2024 OF
Nick Flores PA Spring-Ford 2024 SS
Jackson Fox PA Mars Area 2024 RHP
Blake Fritz PA Kiski Area 2024 LF
Nathaniel Fronheiser PA Brandywine Heights 2024 RHP
Jason Fultz PA Cathedral Prep 2025 3B
Michael Gaul PA State College Area 2025 C
Ben Geissler PA Norwin 2025 OF
Hunter Gillin PA Gettysburg 2024 OF
Zane Griffaton PA West Mifflin 2024 OF
Dylan Hansen PA Downingtown East 2024 RHP Coastal Carolina
Lucas Henn VA Pro 5 Academy VA 2024 RHP
Noah Hogan PA Emmaus 2024 OF
Wyatt Janosko PA Thomas Jefferson 2024 3B
Quinten Jones PA Peachtree Ridge 2024 SS
Anthony Jump PA Plum Borough 2025 C
Brett Kania PA Cambridge Springs 2026 1B
Luke Kopec PA Holy Redeemer 2024 OF
Ryan Kuzmick PA Downingtown East 2024 2B
J L PA Springfield Higher Institute of Technology 2024 C
Carter Leviski PA Kiski Area 2024 RHP
Zach Linn PA Pennsbury 2024 1B
Aiden Maltese PA Northampton Area 2024 OF
Kyle Mandirola PA Downingtown East 2024 1B
Chase Martin PA Downingtown East 2024 SS
Harrison Maull PA Garnet Valley 2026 SS
Chris McKenna PA Souderton Area 2024 MIF
Kyle McKernan PA William Penn Charter 2025 C
Justin McNelly PA Norwin 2025 RHP
Braeden Melia PA Great Valley 2024 3B
Brady Miller PA West Allegheny 2024 SS
Tariq Moore Jr PA Williamsport Area 2024 SS Southern
Trey Muhitch PA Penn-Trafford 2026 C
John Mulder PA Council Rock North 2024 OF
CJ Nocella PA Bonner-Prendergast 2024 2B
Nilay Patel PA Parkland 2024 C
Thomas Piszel PA Central Bucks East 2024 1B
Ethan Raver PA Franklin Regional 2025 MIF
Jackson Reed PA West Chester East 2026 C
Hayden Reisinger PA Mars Area 2025 1B
Owen Rhoads PA Twin Valley 2024 RHP
Gavin Ruta PA William Penn Charter 2026 OF
Brooks Saft PA New Hope - Solebury 2024 C
Jordan Santiago PA Wallenpaupack Area 2024 C
Cohen Schadler PA Emmaus 2024 2B
Greg Schmidt PA North Allegheny 2024 RHP
Avery Smith PA Perkiomen School 2025 C
Matthew VanOstenbridge PA Wilson West Lawn 2024 LHP
AJ Verdi PA Mohawk 2024 C
Grayson Weikel PA Faith Christian Academy 2024 RHP
Michael White PA Devon Prep 2024 OF
Christian Wilkinson PA Fox Chapel 2024 OF
Sean Williams PA Springfield 2024 RHP
Brady Wozniak PA Knoch 2024 3B
Jay Wrona PA Mohawk 2024 SS
Tommy Zimmerman PA Pine-Richland 2024 3B
Mark Zuppo PA Garnet Valley 2024 2B