Mac N Seitz Scout Day

Name State School Class Pos Commitment
Gabe Andrews KS Blue Valley West 2024 C
Dalton Barnes KS Blue Valley North 2023 C
Charlie Bogan KS Saint Thomas Aquinas 2024 RHP
Myles Carson MO Rockhurst 2024 SS
Cole Chace MO Blue Springs South 2023 C Indiana State
Romualdo Cisneros MO Blue Springs South 2024 SS
Tommy Cisper MO Rockhurst 2023 SS
Will Clark KS Blue Valley Southwest 2023 3B
TJ Coats KS Blue Valley Southwest 2023 3B
Jason Cooper KS Blue Valley Southwest 2024 RHP
Matthew Coxe MO Rockhurst 2023 OF
Hudson Day KS Blue Valley West 2024 LHP
Jackson De Lautour MO Blue Springs South 2024 SS
Will Dent KS Blue Valley North 2024 SS
John Diamond MO Rockhurst 2023 SS
Peyton Eakin KS Rockhurst 2023 3B
Nick Fincher KS Blue Valley 2024 LHP
Reece Florence KS Doniphan West 2023 C
Ajay Ford MO Blue Springs South 2024 OF
Nathan Gaddie KS Blue Valley 2023 LHP
Gage Handzel KS Shawnee Mission West 2023 2B
Eben Hernandez MO Liberty North 2024 SS
Parker Hufferd KS Louisburg 2023 C
Sage Huffman KS Blue Valley West 2024 OF
Cade Johnson KS Spring Hill 2023 OF
Vince Johnson MO Rockhurst 2025 3B
Dawson Jones MO Raymore-Peculiar 2023 3B
Lemondray Jones II MO Rockhurst 2024 3B
Mitchell Kang KS Blue Valley 2023 MIF
Trey Kenefake KS St. Thomas Aquinas 2024 3B
Will Kennedy KS Blue Valley 2024 2B
Jack Kesler MO Lees Summit North 2024 C
Michael Leardi MO Rockhurst 2024 SS
Brandon Lindle MO Truman 2024 LHP
Reid Livingston KS Mill Valley 2024 OF
Jayden Maggert MO Saint Paul Lutheran 2024 3B
Jacob Manning MO Lee's Summit North 2023 SS
Joshua Manning MO Lee's Summit North 2024 2B
Gabe Martin KS Mill Valley 2023 2B
Tyler Maslowski KS Blue Valley North 2024 C
Nash McCarty KS Basehor Linwood 2024 1B
Andrew Meyer MO Rockhurst 2024 C
Lawsen Miller KS GED 2024 RHP
Nolan Miller KS St Thomas Aquinas 2024 CF
Ryker Nelson MO Raymore Peculiar 2024 RHP
Keaton Niemeyer MO Raymore-Peculiar 2023 CF
Griffin OBrien MO Rockhurst 2024 SS
Elias Peraza MO Staley 2024 1B
Owen Polly MO Lees Summit West 2024 OF
Maddux Radosevic MO Rockhurst 2023 RHP
Lucas Redd MO Rockhurst 2024 RHP
Jaden Reddell MO Raymore-Peculiar 2024 OF
Noah Riley MO Lincoln College Preparatory 2024 1B
Liam Roche KS Shawnee Mission South 2024 LHP Iowa
Peyton Roper MO Blue Springs South 2024 2B
Nick Sawyer KS Blue Valley West 2024 SS
Colton Sharp MO Raymore Peculiar 2023 SS
Mason Small MO Linn County R-1 2023 C
Alexander Smith KS Blue Valley South West 2024 1B
Ben Stringer MO Rockhurst 2024 RHP
Cole Stucky MO Rockhurst 2023 SS
Jayce Thompson MO Lee's Summit West 2023 OF
Isaiah True KS Olathe South 2024 OF
Isaac Truesdale MO Summit Christian 2024 C
Jackson Turnbull KS Pittsburg 2023 RHP
Jaxon Walker MO Rockhurst 2024 RHP
Zayden Watt MO Raymore Peculiar 2023 2B
Kolby Wheeler KS Paola 2023 C Washburn University of Topeka
Trevin Williams KS Olathe West 2023 LHP
Alex Yonker KS Blue Valley West 2024 MIF