Underclass Prospect Games (FULL)

Name State School Class Pos Commitment
Luke Anderson KS Shawnee Mission East 2017 SS Central Oklahoma
Jace Armstrong KS Hays 2017 OF Cloud County CC
Parker Base KS Abilene 2017 1B Butler CC
Tim Bell KS Junction City 2017 3B Hutchinson CC
Timothy Bell KS Junction City 2017 3B
Drew Black KS Blue Valley Northwest 2018 SS Neosho County CC
Mitchell Bloss KS Blue Valley Northwest 2017 OF
Tanner Bramlage KS St. James Academy 2017 LHP Northeastern Oklahoma A&M JC
Trey Brown KS Shawnee Heights 2017 2B
Reese Carmona KS Lawrence 2018 C
Grason Cavner KS Gardner Edgerton 2017 LHP
Donovan Corrigan KS Bishop Ward 2018 OF Park University
Chris Cotton KS Olathe Northwest 2017 OF
Conor Craig KS Hutchinson 2017 C
Coleton Crisp KS Remington 2017 RHP Allen Community College
Christopher Davidson KS Gardner Edgerton 2017 RHP Washburn University of Topeka
Connor Demo MO Lee's Summit West 2017 SS
Harrison Denk KS Andale 2017 OF Barton CC
Dalton Doyle KS Olathe North 2017 3B Jefferson JC
Scott Duensing KS Blue Valley Northwest 2018 LHP Missouri Southern
John Egan KS Wichita Collegiate 2017 RHP
Chase Elias KS St. Thomas Aquinas 2018 OF William Jewell College
Davis Ernsdorff KS St James Academy 2017 OF Johnson County CC
Ryan Ferger KS Blue Valley Northwest 2017 RHP
Jackson Flynn KS Lawrence Free State 2017 RHP
Harrison Frazier KS Blue Valley North 2017 C
Cameron Fritz KS Shawnee Mission East 2017 1B Dodge City CC
Aaron Funk KS Lawrence Free State 2017 RHP Arkansas-Little Rock
Garrison Greer KS Wichita Heights 2017 SS Allen Community College
Jayton Haggard KS Marysville 2017 SS Emporia State University
Alex Hansen KS Olathe Northwest 2017 SS Oklahoma Christian
Daniel Harper KS Bishop Miege 2017 RHP Kentucky
Connor Hughes KS Olathe North 2018 C State Fair CC
Spencer Kaifes KS St. James Academy 2017 SS Missouri Southern
Luke Killman KS Blue Valley 2017 RHP
Ryan Koval KS Olathe South 2018 OF Wichita State
Cody Ladson KS Washburn Rural 2017 OF
Jacob Land KS Wamego 2017 2B
Grant Lathrop KS Olathe East 2017 OF Garden City CC
Devin Lauts KS Lawrence 2018 1B
Brady Manning KS St James Academy 2017 SS
Jordan Maxson KS Maize South 2017 OF Kansas State
Trey McClelland KS Olathe South 2018 RHP Coffeyville CC
Jackson Moore MO Rockhurst 2017 C
Will Morris KS Mill Valley 2018 OF MidAmerica Nazarene University
Michael Mylin KS Blue Valley West 2017 LHP
Jacob Pavlyak KS Lawrence Free State 2017 OF Benedictine College (KS)
Carter Perkins KS Manhattan 2017 OF
Charlie Peyla KS Junction City 2017 SS Johnson County CC
Nathan Postlethwait KS Andale 2017 RHP Allen Community College
Zach Reeder KS Shawnee Mission Northwest 2017 SS Evansville
Cole Roberts KS El Dorado 2017 LHP
Nate Scantlin KS Rose Hill 2017 OF Iowa Western CC
Edward Scott KS Manhattan 2017 OF Cloud County CC
Jonathan Sprinkle KS Blue Valley Northwest 2017 RHP Central Missouri
Tristan Staton KS Olathe Northwest 2017 OF
Braden Stewart KS Nickerson 2017 SS
Andrew Stratman KS Salina Central 2017 RHP Kansas State
Mikey Strong KS St. Thomas Aquinas 2018 C
Ethan Taylor KS Lawrence 2018 RHP
Ian Thompson KS Olathe Northwest 2017 RHP
Trevor Thompson KS Shawnee Mission East 2017 SS
Joe Todd KS Shawnee Mission Northwest 2017 RHP Neosho County CC
Michael Velazquez KS Blue Valley Southwest 2017 RHP Morningside College
Kade Wallace KS Clay Center 2017 2B Cloud County CC
Jonah Watt KS Shawnee Mission East 2018 C Central Arkansas
Reed Williams KS Shawnee Mission Northwest 2017 RHP
Braedyn Woborny KS Manhattan 2017 C
Nick Wohler KS Manhattan 2017 RHP Neosho County CC