OK Summer Underclass Prospect Games (Invite Only)

Name State School Class Pos Commitment
S'mauri Abram OK Oklahoma Christian Academy 2020 OF Cameron University
Price Allman OK Metro Christian Academy 2020 SS Oral Roberts
Carson Atwood OK Silo 2020 3B Oklahoma
Aiden Bagwell OK Roff 2020 C Eastern Oklahoma State JC
Kason Barnett OK Stonewall 2021 C
Russell Beard OK Dickson 2020 C Connors State JC
Jakob Brandenberger OK Putnam City West 2020 RHP Northern Oklahoma Enid
Jordan Brewer OK Choctaw 2020 LHP Cowley County CC
Cayden Brumbaugh OK Edmond Santa Fe 2021 SS Oklahoma State
Dillon Bumgarner OK Calera 2020 LHP Southeastern Oklahoma State University
Dillon Campbell OK Vinita 2020 OF
Garrett Casey OK Owasso 2020 3B Seminole State JC
Deklyn Christian OK Ripley 2021 C
Zade Cisneros OK Clinton 2021 OF Eastern Oklahoma State JC
Davis Crowley OK Norman 2020 2B
Ian Daugherty OK Kingfisher 2021 C Oklahoma State
Colby Entwistle OK Edmond North 2020 C Cowley County CC
Zachary Escovedo TX The Woodlands 2020 2B
Annan Finlay OK Norman North 2020 1B East Central University
Koby Floyd OK Cushing 2020 RHP
Andrew Foster OK Gore 2021 C
Aiden Frizzell OK Deer Creek 2020 1B Southwestern Oklahoma State University
Doyle Gehring OK Bishop Kelley 2020 RHP Air Force
Brandon Gomez OK Westmoore 2020 OF Seminole State JC
Ty Goss OK Leedey 2020 SS
Caden Green OK Berryhill 2020 SS Seminole State JC
Jaxon Gregston OK Duncan 2020 2B
Thatcher Hall OK Jenks 2020 2B
Dylan Hampton OK Piedmont 2020 OF Rose State JC
Ben Harris OK Carl Albert 2021 OF Oklahoma
Cole Hill OK Rejoice Christian 2020 SS Missouri State
Trey Hubner OK Metro Christian Academy 2020 OF
Ty Humphers OK Stonewall 2020 OF Redlands CC
Jackson Jobe OK Heritage Hall 2021 RHP Mississippi
Dondi King Jr. OK Carl Albert 2021 LHP Murray State JC
Brendan Kirchhoff OK Southmoore 2020 OF Northern Oklahoma Tonkowa
Colby Lewis OK Heritage Hall 2021 C Sciences and Arts of Oklahoma
Bryce Logan OK Deer Creek 2021 SS Hutchinson CC
Bryce Madron OK Blanchard 2020 OF Cowley County CC
Manning McAtee OK Clinton 2020 RHP Seminole State JC
Cooper McMurray OK Bishop Kelley 2020 1B Kansas
Josh McNeil OK Minco 2020 RHP Northern Oklahoma Tonkowa
Brooks Miller OK Pryor 2021 3B Neosho County CC
Lane Morgan OK Piedmont 2020 C
Charles O'Dell OK Rattan 2020 RHP Murray State JC
Cade Parsons OK Yukon 2020 1B
Nolan Reynolds OK Bishop McGuiness 2020 3B
Zach Roden OK Stillwater 2021 RHP Northern Oklahoma Enid
Colby Routh CA Aliso Niguel 2020 1B South Carolina-Salkehatchie JC
Gabe Ruoff OK El Reno 2020 OF
Josh Sanders OK Yukon 2020 RHP Texas Tech
Cade Sanford OK Choctaw 2020 OF
Blake Scott OK Tonkawa 2020 C Northern Oklahoma Enid
Jackson Smith OK Empire 2021 SS
Braedyn Sommer OK Stillwater 2020 3B Central Arkansas
Sutton Spradlin OK Berryhill 2021 C North Central Texas JC
Seth Stacey OK Tahlequah 2020 LHP Seminole State JC
Tate Taylor OK Kingfisher 2021 SS Northwestern Oklahoma State University
Will Taylor OK Kingfisher 2021 LHP
Payton Tolle OK Bethany 2021 LHP Wichita State
Braedan Warwick OK Broken Arrow 2020 C Northeastern State University
Hunter Wesberry OK Waurika 2020 SS
Chase Wilm KS Spring Hill 2021 OF
Elijah Woods OK Westmoore 2020 SS Oklahoma Christian
Jackson Young OK Stillwater 2021 C Wichita State