Southeast CC

Beatrice, NE

School Information

  • Conference:
  • Division: NJCAA I
  • Description:
Name State School Class Pos.
Eric Anderson NE Bellevue West 2020 C
Will Barrett NE Lincoln Southeast 2022 SS
David Benjamin NE Millard South 2018 C
Drew Borner NE Millard West 2022 2B
Zach Breeden MN Lakeville North 2018 OF
Hunter Brown IA Southeast Polk 2021 RHP
Cody Bruss NE Lincoln Northeast 2022 LHP
Jaxson Cahoy NE Millard West 2022 RHP
Tyus Chudomelka NE Bellevue East 2020 2B
Seth Claybourne NE Millard West 2020 RHP
Caden Comer NE North Platte 2018 RHP
Brayden Curtis NE Papillion Lavista South 2021 RHP
Brenton Davis NE Raymond Central 2017 2B
Adam DeBoer NE Beatrice 2022 SS
Justin Deremer NE Millard West 2021 RHP
Drake Donahoe NE Millard North 2021 RHP
Christian Dumont NE Bellevue West 2016 2B
Connor Dush NE Columbus 2020 RHP
Tyler Edwards MN Prior Lake 2014 OF
Jack Everett NE Creighton Prep 2022 LHP
Landon Goeser NE Elkhorn South 2021 3B
Matthew Goetzmann NE Millard North 2019 2B
Simon Gradoville NE Millard North 2019 LHP
Nicholas Hall NE Omaha Burke 2018 3B
Will Hanafan NE Creighton Prep 2017 OF
Ethan Hergert NE Concordia 2021 1B
Caiden Hill NE Papillion-Lavista 2018 SS
Derek Holtorf NE Seward 2019 1B
Jackson Horn NE Papillion LaVista South 2021 SS
Aidan Johnson NE Lincoln East 2022 LHP
Jaxson Johnson NE Lincoln Southeast 2018 3B
Trey Kissack NE Grand Island 2016 RHP
Tanner Kobza NE Columbus 2021 OF
Trey Kobza NE Columbus 2021 OF
Alec Lee NE Grand Island 2016 OF
Jackson Meier NE MIllard West 2019 C
Cade Moeller NE Lincoln Southwest 2019 OF
Avery Moore NE Millard West 2022 OF
Ethan Morrow NE Lincoln Southwest 2021 OF
Landon Mueller NE Fremont 2022 RHP
Zachary Munson NE Omaha Burke 2018 RHP
Garrett Olson NE Lincoln Southeast 2018 SS
Cade Owens NE Millard West 2021 OF
Aaron Palensky NE Papillion LaVista South 2017 OF
Matthew Perez NE Lincoln Southwest 2018
Elliott Peterson NE Creighton Prep 2022 C
Aaron Petty NE Millard North 2022 RHP
Jonathan Reed CO Fossil Ridge 2022 3B
Justin Reinkall WI Superior 2017 RHP
Will Richter NE Kearney 2020 3B
Brandel Riekenberg NE Beatrice 2017 SS
Tommy Roland NE Millard North 2020 1B
Rece Snyder NE Lincoln East 2018 LHP
Corey Stanton NE Platteview 2017 OF
Mark Timmins NE Omaha Central 2017 RHP
Austin Truso MN Prior Lake 2014 RHP
Cameron Vermuele NE Millard South 2018 1B
Will Volenec NE Creighton Prep 2021 RHP
Dylan Wagner NE Millard South 2018 3B
Hunter Waugh NE Omaha Burke 2018 RHP
Ben Weber NE Millard North 2019 3B
Jaelyn Welch NE Lincoln East 2022 OF
Garrett White NE Ralston 2022 LHP
Cole Whitehill NE Papillion LaVista 2020 LHP
Nate Whitehill NE Papillion-LaVista 2019 LHP
Cole Wilcox NE Columbus 2020 SS
Connor Wilken NE Lincoln Southeast 2022 OF
Blake Windham CO Castle View 2021 OF
Austin Yanez KS Labette County 2015 OF