Minnesota-Duluth

Duluth, MN

School Information

  • Conference: Northern Sun Intercollegiate Conference
  • Division: NCAA II
  • Description:
Name State School Class Pos.
Anthony Beasley WI Somerset 2019 SS
Travis Berg WI Eau Claire Memorial 2016 RHP
Liam Blaschko MN Wabasha Kellogg 2017
Anders Brown MN Chisago Lakes 2017 SS
August Brown MN Chisago Lakes 2021 SS
Hayden Brown MN Rochester Lourdes 2019 1B
Zak Brown MN Wayzata 2023 LHP
Henry Bushey MN Chaska 2022 SS
Henry Bushy MN Chaska 2022
Jalen Busker MN Staples Motley 2014
Keagan Calchera WI Eau Claire Memorial 2018 OF
Frankie Cistaro WI Muskego 2018 SS
Ethan Cole MN Duluth East 2021 3B
Connor Crabtree MN Luverne 2015 RHP
Ben Danielson MN Irondale 2015 C
Rece Dietrich WI Barron 2016 LHP
Eli Drexler WI Stratford 2019 OF
Blake Eiden MN Chanhassen 2022 RHP
Chase Eiden MN Chanhassen 2021 LHP
Logan Eiden WI Neenah 2019 1B
Alex Ferguson IL Woodstock 2014 RHP
Sean Flaherty MN Lakeville North 2017 RHP
Riley Funk MN Chanhassen 2021 LHP
Michael Gabbard MN Prior Lake 2022 C
Henry George MN New Life Academy 2017 OF
Hunter Gerber MN Maple Grove 2023 1B
Joseph Gizzi MN East Ridge 2023 RHP
Austin Gordon MN Prior Lake 2020 OF
Trevor Gustafson WI Webster 2019 C
Jaylen Hakes MN St. Michael-Albertville 2015 1B
Adam Hallberg MN Little Falls 2015 RHP
Thomas Hanson MN Chaska 2022 OF
Oran Hinkle MN Delano 2022 SS
Tommy Hutsell MN Eastview 2015 SS
Logan Jasper MN Duluth Denfeld 2019 C
Sam Kliber MN Maple Grove 2023 SS
Cory Krolikowski IL Bartlett 2015 OF
Matt Laciskey MN Blaine 2017 RHP
Dayo Lawal MN Coon Rapids 2017
Kaylan Legred MN Blue Earth 2017 C
Joe Lewis MN Totino Grace 2014
Luke Loughlin MN Mahtomedi 2021 LHP
Troy Lynch MN Academy of Holy Angels 2022 3B
Nicholas Magnuson MN Rosemount 2019 C
Tosten Mann MN Fergus Falls Kennedy 2016 C
Zach Matthews MN Burnsville 2018 RHP
Gage Merhar MN Ely Memorial 2018 C
Jack Nemetz MN Chanhassen 2020 C
Garrett Olson MN Minnetonka 2017 OF
Jalen Pascal WI Eau Claire North 2022 RHP
Bradley Peterson MN Park 2015 OF
Broc Peterson MN Brainerd 2020
McCale Peterson MN Brainerd 2018
Tyler Peterson MN Esko 2018 C
Paul Petit WI Eau Claire Regis 2017 RHP
Samuel Pitz WI Appleton West 2019 3B
Tim Pokornowski MN Cloquet 2018
Jack Puder MN Blaine 2020
Gabriel Richardson WI Eau Claire North 2022 3B
Luke Ricker MN Mahtomedi 2020 RHP
Nathan Rosenberg MN Chaska 2021 C
Reid Rubio IL Mundelein 2016 C
Jacob Salonek WI Eau Claire Regis 2018 1B
Kyle Schmidt MN Prior Lake 2014 1B
Ben Shepard MN Eden Prairie 2018 RHP
Alex Sturnieks MN Robbinsdale Armstrong 2019 LHP
Russell Tanner MN Prior Lake 2019 LHP
Samuel Tanner MN Prior Lake 2019 C
Chase Thomas MN Anoka 2016 SS
Jeremy Thorson MN Sauk Rapids 2015 RHP
Mason Torve MN Orono 2020 RHP
Matt Vogt IL Libertyville 2013 C
Lane Vugteveen MN Minnetonka 2017 1B
Mitchell Waletzki MN Robbinsdale Armstrong 2017 RHP
Alex Wattermann MN Prior Lake 2019 RHP
Ryan Wattermann MN Prior Lake 2022 LHP
Alex Welder MN Rochester John Marshall 2016 OF
Henry Wilkinson WI Eau Claire North 2022 RHP
Dylan Wilson MN Blaine 2020 3B
Tyler Wojciechowski MN Coon Rapids 2015 3B
Aaron Wukmir MN Minnetonka 2018 RHP
Ross Young MN Austin 2018 OF
Kole Zuidmulder MN Hermantown 2015 RHP