Century JC

White Bear Lake, MN

School Information

  • Conference:
  • Division: NJCAA III
  • Description:
Name State School Class Pos.
Cole Anderson MN Hopkins 2021 3B
Garrett Anderson MN West Lutheran 2016 SS
Wes Anderson MN Duluth Area 2014 SS
Jesus Arteaga MN Minnetonka 2016 RHP
Charlie Atkinson MN St. Cloud Apollo 2021 RHP
Jack Atkinson MN St. Cloud Apollo 2015 RHP
Joey Atkinson MN St. Cloud Apollo 2017 RHP
Justin Baehler WI Mineral Point 2020 C
Nic Balega MN N/A 2015 RHP
Patrick Barrett MN Holy Family 2019 1B
Jackson Bates MN Coon Rapids 2018 SS
Ryan Bell MN Northfield 2021 RHP
Isaac Benesh MN St. Cloud Apollo 2019 LHP
Brayden Bengtson MN Wayzata 2020 SS
Hunter Blommer MN St Cloud Apollo 2015 OF
Jimmy Brinda MN Coon Rapids 2020 SS
Zachary Bruns MN Morris 2021 OF
Jackson Buelow MN Highland Park 2015 SS
Joshua Buschette MN Sauk Centre 2014
Leo Bustos MN Mahtomedi 2020 RHP
Bryce Campbell MN Robbinsdale Armstrong 2022 OF
Jack Carlson MN Red Wing 2020 RHP
Owen Carlson MN Owatonna 2014
Taylor Chase MN Eden Prairie 2020 RHP
Ben Clapp MN Maple Lake 2020 C
Jack Conway MN Eagan 2015 RHP
Justin Cornell MN St. Michael Albertville 2018 OF
Nash Dalzell MN Rogers 2015 RHP
Devon Davis TX Marcus 2020 RHP
Carson Deal MN Litchfield 2016 C
Andrew DeVine MN Roseville 2019 C
Nicholas Dinkel MN St. Michael- Albertville 2017 2B
Jaden Domeier MN New Ulm 2019 OF
Noah Drusch MN Farmington 2021 2B
Robert Eckert MN Farmington 2015 C
Trevor Epps MN Eden Prairie 2016 OF
Alex Evenson MN Minnehaha Academy 2017 LHP
Zac Evenson MN Rogers 2021 LHP
Jaxon Fenn MN Spring Lake Park 2019 2B
Isaac Finley MN Eastview 2021 RHP
Nicholas Fladager MN Eagan 2015 LHP
Branden Flock MN Springfield 2017 RHP
Nick Foster MN Wayzata 2020 OF
Chad Fox MN Totino Grace 2019 RHP
Tyler Fredlund MN Mounds View 2016 OF
Liam Fritz MN White Bear Lake 2020 RHP
Davis Grismer MN Wayzata 2020 OF
Blake Gulden MN Wayzata 2020 LHP
Noah Gyldenvand IA Dowling Catholic 2017 2B
Tom Halonen MN Dassel-Cokato 2014
Justin Hanson MN Roseville 2021 OF
Matt Hasselquist MN Chisago Lakes 2014
Michael Helzer MN East Ridge 2020
Justin Hoffmann MN New Ulm 2017 OF
Garrett Hohn WI Wausau West 2016 RHP
John Huebsch MN St. Cloud Apollo 2019 C
Dylan Immel WI Lomira 2021 RHP
Alex Jacob MN Bismarck Century (ND) 2017 OF
Chris Jacobs MN Wayzata 2020 OF
Connor Jasurda WI Marshfield 2017 SS
Gage Johansen WI Luck 2020 RHP
Benjamin Johnson MN Elk River 2015 2B
Logan Johnson WI Greenwood 2015 2B
Max Kelly MN Forest Lake 2021 OF
Ramon King NE Omaha Burke 2021 3B
Adam Klos WI West Salem 2015 SS
Brendan Knoll MN Kasson Mantorville 2017 RHP
Cory Koster IA Ankeny Centennial 2016 LHP
Andrew Kuttner MN Hutchinson 2019 2B
William LaLonde MN Minnetonka 2018 RHP
Winston Lane MN Osseo 2015 SS
Brock Larsen MN Spring Lake Park 2021 C
Andrew Lee MN Robbinsdale Cooper 2017 RHP
Luke LeMay MN East Ridge 2018 3B
Benjamin Lindquist MN Dassel-Cokato 2018 RHP
Alex Lindstrom MN Eastview 2017 OF
Tyler Lueck WI Somerset 2015 1B
Makael Lunning MN Albert Lea 2014
Ryan Lust MN Blaine 2016 OF
Keegan Macemon MN Hutchinson 2015 SS
Taylor Mattern WI Hudson 2017 OF
Tyler Maxon WI Osceola 2015 LHP
Brendan McKevitt MN East Ridge 2018 OF
AJ McMahon MN St. Paul Johnson 2021 C
Parker Monette MN Red River (ND) 2020 OF
Taylor Murphy MN Chaska 2014
Tanner (TJ) Neu MN St. Cloud Cathedral 2020 LHP
Jay Noorgard MN Robbinsdale Armstrong 2015 C
Matthew Nunn MN Edina 2018 C
David Oberg MN Wayzata 2018 RHP
Bennett Osborn base Redfield 2019 OF
Troy Ouellette MN Robbinsdale Armstrong 2015 OF
Alexander Paar MN Coon Rapids 2020 2B
Xander Paar MN Coon Rapids 2020 2B
Andrew Peters MN New Ulm 2018 SS
Kaden Pfeffer WI Union Grove 2021 LHP
Matt Probst MN Prior Lake 2015 2B
Lucas Pumper MN Prior Lake 2017 3B
Jevan Richert MN Springfield 2017 C
Juan Rodriguez MN Cretin-Derham Hall 2021 1B
J.J. Rosado WI Cudahy 2015 SS
Zach Rustad MN Blaine 2015 LHP
Manuel Salazar TX Red Oak 2021 1B
Dawson Schelhaas MN Pipestone 2021 LHP
Tyler Schell MN Armstrong 2020 2B
Michael Schiller MN Burnsville 2016 C
Ryan Schlosser MN South St. Paul 2014 RHP
Jackson Schneider MN Forest Lake 2018 RHP
Carter Shook MN Mahtomedi 2018 SS
Brevin Smith MN Robbinsdale Cooper 2019 RHP
Cameron Smrekar MN Minnetonka 2018 1B
Will Spychalla MN Browerville 2021 OF
Caden Sterling MN Farmington 2021 RHP
Timothy Stewart MN Burnsville 2020 C
Noah Stober IA Ankeny Centennial 2018 RHP
Austin Strantz MN Park Senior 2017 SS
Austin Strantz MN Park 2017 2B
Isaiah Strassburg WI Chippewa Falls 2014 LHP
Erik Swenson MN Bloomington Kennedy 2017 C
Matt Theis MN Shakopee 2016 C
Charles Thibodeau WI New Richmond 2021 LHP
Matt Turcotte IA Cedar Falls 2015 C
Keith Unterberger MN Champlin Park 2015 C
David Van Ort MN Stillwater 2018 LHP
William Velgersdyk MN Minnetonka 2021 SS
Jack Vlasaty MN Coon Rapids 2021 RHP
Tommy Wahl IA Rapid City Central (SD) 2017
Andrew Weber MN St. Anthony Village 2016 SS
Andrew Webster MN St. Anthony Village 2016 SS
Joseph Wehr MN St. Anthony Village 2016 RHP
Tyler Weiman MN Delano 2021 C
Kolin Williams MN Shakopee 2019 2B
Spencer Wright MN Winona 2020 RHP
Reid Young MN Chaska 2017 SS
Brady Zackrison MN Hutchinson 2018 OF
Mickey Zeller MN Spring Lake Park 2018 SS
Michael Zeman base Sioux Falls Roosevelt 2021 SS