University of St. Thomas

Minneapolis, MN

School Information

  • Conference:
  • Division: NCAA III
  • Description:
Name State School Class Pos.
Jordan Amundson MN Eden Prairie 2019 OF
Thomas Aragon-Menzel MN Holy Family 2020 1B
Brady Bean MN Farmington 2019 RHP
Jake Bear MN Sioux Falls Lincoln (SD) 2015 2B
Owen Best CO Regis Jesuit 2020 C
Carson Blasing MN Farmington 2020 3B
Jack Blesch MI Gull Lake 2020 RHP
Jack Blindt IL Loyola 2017 3B
Jeremiah Bonde MN Mounds View 2015 RHP
Dylan Brend MN Eastview 2016 RHP
Matt Brooks MN Benilde- St. Margaret's 2017 SS
Cameron Bunkers MN Prior Lake 2018 RHP
Joseph Burnley MN St. Louis Park 2015 OF
Daniel Burriss MN Rochester Lourdes 2015 3B
Danny Callahan MN Cretin-Derham Hall 2019 OF
Carl Cano WI Bay Port 2021 SS
Rock Cates WI Madison West 2015 SS
Chris Chiriboga MN Hopkins 2018 RHP
Kyle Chiriboga MN Hopkins 2018 C
Daniel Claussen MN Totino Grace 2018 SS
Chad Clute MN Chanhassen 2015 SS
Sam Cobbs MN East Ridge 2015 SS
Duke Coborn MN St. Thomas Academy 2019 RHP
Timothy Constertina IL Buffalo Grove 2018 RHP
Joey Costa MN Stillwater 2016 3B
Tommy Cummings MN Cretin-Derham Hall 2018
Michael D'Angelo IL Stevenson 2019 OF
Colin Dailey WI Cedarburg 2021 RHP
Tom Dolan MN St. Thomas Academy 2017 RHP
Brenden Donohue MN Eden Prairie 2020 OF
Sam Dufault MN Mound Westonka 2019 LHP
Riley Dvorak MN St. Louis Park 2018
Nathan Ebeling MN Rosemount 2017 OF
Charlie Eldredge MN Elk River 2019 OF
Andrew Enck MN Edina 2019 2B
Matthew Enck MN Edina 2019 SS
Evan Esch MN Mounds Park Academy 2021 LHP
Shaun Falbo IL St. Viator 2016 RHP
Ryan Fox MN Wayzata 2015 RHP
Nick Friedman MN Minneapolis Southwest 2020 3B
Kolby Gartner MN St Michael-Albertville 2020 RHP
Tommy Golbranson CA JSerra Catholic 2021 SS
Ian Grubich IL McHenry 2018 RHP
Grant Gunderson MN Lakeville North 2015 RHP
Matthew Hansberry MN Benilde St. Margarets 2019 SS
Isaac Harrill MN Eden Prairie 2020 RHP
Hunter Hart MN Delano 2014 1B
Burt Hedstrom MN Minnetonka 2017 LHP
Jonah Hoeg MN Prior Lake 2020 1B
Samuel Holthaus MN St. Cloud Apollo 2020 3B
MJ Houdek WI Brookfield Central 2017 C
Tucker Huhn TX N/A 2021 RHP
Jake Husnick WI Antigo 2016 C
William Jackson IL Loyola 2018 RHP
Cole Jernberg MN Mahtomedi 2015 RHP
Zach Jezierski MN Totino-Grace 2017 LHP
Cole Johnson MN Apple Valley 2015 2B
Brody Kaldahl MN Esko 2018 RHP
Evan Kennedy MN Minnetrista 2017 LHP
Thomas Kenney IL Warren 2020 C
Jeremy Klick MN Maple Grove 2019 RHP
Evan Kolker IA Dubuque Hempstead 2015 3B
Adam Krajewski WI Eau Claire Memorial 2017 C
Jack Kroehler MN Totino Grace 2018 RHP
Quinn Krueger MN Woodbury 2020 RHP
Sam Kulesa MN DeLaSalle 2019 SS
Sam Lapadat MN Mahtomedi 2018 2B
Bryce Leedle WI Markesan 2021 RHP
Avery Lehman MN Coon Rapids 2017 OF
Griffin Leiner MN Minnehaha Academy 2020 RHP
Leo Lerner MN Cretin-Derham Hall 2017 LHP
Jack Linderbaum MN St. Charles 2017 1B
Jon Lotti MN Trinity 2015 RHP
Joe Macken MN Rochester Lourdes 2017 3B
Tanner Marsh WI Mondovi 2021 OF
Ian Masui MN Minnetonka 2018 C
Noah Meffert MN Edina 2020 RHP
Drew Molin MN East Ridge 2014 LHP
Matt Moore MN Stillwater 2020 OF
Maxwell Moris MN East Ridge 2020 C
Deacon Nagy CO Valor Christian 2021 RHP
Dylan O'Connell WI Eau Claire Memorial 2022 SS
Chris Olson MN Duluth Area 2014 1B
Jake Orthober WI Marquette University 2020 SS
Ryan Parker MN East Ridge 2019 RHP
Isaac Peterson MN Alexandria 2019
James Pfarr MN DeLaSalle 2020 C
Leo Pfarr MN DeLaSalle 2018 LHP
Kirby Pieri MN Coon Rapids 2019 C
Bryan Pierson MN Centennial 2017 OF
Camden Pogreba MN Hill-Murray 2019 LHP
Alex Proctor MN Robbinsdale Armstrong 2018 OF
Luke Rachwal KS Mill Valley 2015 LHP
Martin Radosevic MO Rockhurst 2016 OF
Walker Retz WI Boyceville 2021 RHP
Rob Rice MN Cretin Durham Hall 2015 LHP
Brigs Richartz WI Menomonie 2021 C
Brady Richter MN Holy Family Catholic 2018 RHP
Blake Ritzer MN East Ridge 2020 RHP
Nate Rivers MN Minneapolis Southwest 2018 RHP
Joe Roder MN Shakopee 2022 OF
Dan Scallon WI Wauwatosa East 2016 OF
William Scheil MN Nova Classical Academy 2019 3B
Samuel Schlecht MN Wayzata 2021 RHP
Cam Schmidt MN Edina 2019 1B
Sam Schneider MN Burnsville 2016 SS
Cole Schnichels MN Rosemount 2018 LHP
Nathan Schraeder CO Regis Jesuit 2018 RHP
Cooper Smith MN Cretin-Derham Hall 2022 RHP
Jared Soderholm WI Monona Grove 2016 2B
Colin Spellman MN Robbinsdale Armstrong 2019 RHP
Nathan Sprouls MN Rosemount 2016 RHP
Connor Stoming WI Germantown 2017 SS
Tyson Stritesky MN Eden Prairie 2019 RHP
Ryan Thelen MN East Ridge 2019 RHP
Camden Traetow MN Burnsville 2015 C
Andrew Tri MN St. Thomas Academy 2016 RHP
Will Vanderbilt MN Edina 2014 OF
Quinn Viktora MN Champlin Park 2017 1B
Joe Vos MN Duluth East 2021 OF
Ben Vujovich MN Simley 2021 OF
Colby Watland MN Brainerd 2020 RHP
Kyle Wichlinski MN St. Paul Central 2019 SS