Lock Haven University

Lock Haven, PA

School Information

  • Conference: Pennsylvania State Athletics Conference
  • Division: NCAA II
  • Description:
Name State School Class Pos.
Jake Belinda PA Tyrone 2013 RHP
Matthew Boyd VA Patriot 2022 RHP
Daulton Brenize PA Shippensburg Area 2015 OF
Dante Bruno PA Souderton Area 2022 1B
Noah Cabassa NY North Rockland 2019 C
Adam Celidonia PA Montour 2016 C
Toner Corl PA Central Mountain 2016 2B
Aaron Cummings PA Coatesville Area 2014 SS
Austin Dunlap PA Hempfield 2022 OF
Colin Eckman PA Lampeter Strasburg 2016 RHP
Avery Eddy PA Hughesville 2016 RHP
Devyn Fahnestock PA Delaware Valley 2019 RHP
Michael Fuhrmeister PA Spring-Ford 2015 C
Austin Gilpin PA Wallenpaupack 2017 3B
Zane Grimes PA Cumberland Valley 2018 RHP
Tyler Hall PA State College Area 2015 2B
Blaine Harteis PA Forest Hills 2016 3B
Demetrius Haskins PA Allderdice 2015 OF
Colby Hiddeman PA Twin Valley 2017 1B
Kyle Johnson PA Western Wayne 2014 RHP
Zach Kaatz VA Mountain View 2019 1B
David Keller PA Christopher Dock Mennonite 2018 RHP
Andrew Kramer NY Ballston Spa 2022 RHP
Cameron Kutchey MD Smithsburg 2018 SS
Reagan Lawlor PA Peters Township 2017 SS
Jason Lazar PA Hazleton Area 2022 C
Scott Leitholf PA Northern York 2017 RHP
Justin Lichtenwalner PA Hempfield 2019 SS
Brandon Lingenfelter PA State College 2018 RHP
Matthew Lingenfelter PA State College Area 2021 RHP
Nick Lombardo PA Upper Dublin 2022 SS
Shane Marlin PA Pennsbury 2020 C
Jake Mastillo PA North Pocono 2019 3B
Cayde McCloskey PA Central Mountain 2022 RHP
Trevor McGee PA Bensalem 2017 OF
Garrett Meckley PA Kennard Dale 2020 C
Brandon Miller PA Central Mountain 2017 OF
Brett Morrison PA Susquenita 2014 3B
Joey Moyer PA Daniel Boone Area 2017 SS
Santino Nave' PA Roman Catholic 2017 RHP
Sean Perkins NJ Eastern Regional 2022 SS
Connor Perry PA Norwin 2015 OF
Brandon Peters PA Valley View 2016 2B
Tyson Petersheim PA Garden Spot 2013 LHP
Jack Pogyor PA La Salle 2017 C
Vincent Proietto PA Sun Valley 2022 OF
Jaxson Pupo PA Miffin County 2022 C
Dylan Richards PA Exeter Township 2015 RHP
Tom Rohan PA Holy Cross 2022 C
Jacob Rupp PA Central Cambria 2017 RHP
Lukas Schutz PA Delaware Valley 2021 3B
Gabriel Stirr PA Pocono Mountain East 2020 OF
Ryan Terrizzi PA State College Area 2021 RHP
Aedan Walter PA Delaware Valley 2020 RHP
Dillan Weikel PA Mifflinburg Area 2016 RHP
Blaise Zeiders PA Selinsgrove Area 2019 RHP
Joe Zgleszewski PA Owen J. Roberts 2016 C
Joe Zufall PA Bethel Park 2015 OF