Eastern Michigan

Ypsilanti, MI

School Information

  • Conference: Mid-American Conference
  • Division: NCAA I
  • Description:
Name State School Class Pos.
Brendan Alvord MI Fenton 2021 RHP
Dominic Anderson IN Hagerstown 2021 RHP
Lewis Beals MI Eaton Rapids 2018 OF
Joshua Birnberg MI West Bloomfield 2014 SS
Devon Bronson MI Southgate Anderson 2012 LHP
Logan Bursick-Harrington MI South Lyon East 2019 SS
Tyler Butzin MI John F. Kennedy 2015 LHP
Nicholas Chittum MI Grosse Ile 2020 RHP
Gary Clift OH Brunswick 2015 OF
Hudson Davenport MI Richmond 2022 3B
Tony DiLeo MI Rockford 2012 C
Jack Dungan MI Lakeland 2018 RHP
Shane Easter MI Comstock 2017 OF
Davis Feldman MI Brother Rice 2015 SS
Alexander Forry MI Livonia Franklin 2020 RHP
Zachary Fruit MI Dundee 2018 RHP
Jeremy Fuchs MI Plymouth 2020 LHP
Zach Gillig KS Valley Center 2018 OF
Eli Gora OH Anderson 2017 C
Scott Granzotto MI Father Gabriel Richard 2017 LHP
Devin Hager MI Walled Lake Northern 2016 SS
James Harness OH Wayne 2016 RHP
Tyler Helgeson MI Portage Northern 2019 RHP
Caleb Hester MI Coloma 2015 LHP
John Holt MI Saline 2016 RHP
Taylor Hopkins OH Moeller 2018 2B
Thomas House OH Ross 2017 RHP
Trevor House OH Ross 2019 LHP
Logan Hugo MI Essexville Garber 2021 OF
Chyran Humphries MI Detroit Country Day 2022 OF
Robert Iacobelli MI Brother Rice 2015 C
Nate Jones MI Battle Creek Lakeview 2017 OF
Nick Jones MI Battle Creek Lakeview 2016 3B
Stephen Karis IN Zionsville 2018 C
Mark Kattula MI Stevenson 2020 3B
Jared Kauffman OH Bishop Fenwick 2017 2B
Joe Kennedy IL Mount Carmel 2013 OF
Tyler Koons MI Gibraltar Carlson 2018 RHP
David Lett MI North Farmington 2014 SS
Thomas Lindeman MI Milan 2015 SS
Drake Lubin MI Walled Lake Northern 2015 OF
Michael Marsinek OH Walsh Jesuit 2012 LHP
Brent Mattson MI Canton 2014 RHP
Josh McCoy MI Milford 2022 RHP
Luke McGuire MI Sterling Heights Stevenson 2017 RHP
Riley McManus MI Parkway Christian 2016 RHP
Justin Meis PA Bethel Park 2018 RHP
Jackson Militello MI Howell 2022 C
Justin Militello MI Howell 2022 RHP
Mike Monahan MI Saline 2016 C
Zach Owings MI Saline 2016 2B
Drake Peggs IN Knightstown 2016 SS
Nolan Petroelje MI Hudsonville 2017 RHP
Sam Reed IN Brebeuf Jesuit 2022 LHP
John Rensel OH Tallmadge 2015 1B
Coltrane Rubner MI Livonia Stevenson 2021 OF
Luke Russo MI Howell 2019 RHP
Max Schuemann MI Portage Northern 2015 SS
Anthony Sharkas MI Plymouth 2019 OF
Sterling Sharp MI North Farmington 2013 RHP
Evan Sines OH Lancaster 2020 2B
Joey Sweigart MI Saline 2015 OF
Cory Taylor IN Shelbyville 2020 SS
Josh Thompson OH Springboro 2018 OF
Cameron Wagoner MI Tecumseh 2019 RHP
Brennan Williams MI Walled Lake Northern 2014 OF
Alex Wolanski IL Neuqua Valley 2014 C
Judah Wollenburg OH Ottawa Hills 2013 OF