Madison JC

Madison, WI

School Information

  • Conference:
  • Division: NJCAA II
  • Description:
Name State School Class Pos.
Nathan Aide WI Franklin 2017 OF
Grant Alderman WI Catholic Central 2013 OF
Jacob Arndt WI Oconomowoc 2019 RHP
Zach Bailey WI Janesville Parker 2015 3B
Adam Balcerak WI Muskego 2022 OF
Spencer Bartel WI Sun Prairie 2020 OF
Michael Brekke WI Sun Prairie 2015 1B
Jackson Brown WI Oconomowoc 2018 RHP
Spencer Buskager WI Oregon 2021 RHP
Jon-Anthony Caban WI St. Thomas More 2016 RHP
Charlie Campbell WI South Milwaukee 2020 RHP
Carson Carmody WI Barneveld 2014 C
Isaiah Cerfus WI Union Grove 2021 RHP
Brady Christianson WI Hayward 2018 RHP
Cameron Cratic WI Madison East 2017 OF
Jonathan Dominguez WI Catholic Memorial 2017 RHP
Gunnar Doyle WI Oak Creek 2020 OF
Cameron Dupont WI West De Pere 2020 C
Nathan Ebersole WI Whitefish Bay 2019 SS
Connor Fedders WI Union Grove 2015 RHP
Maguire Fitzgerald WI Fennimore 2019 3B
Carson Fluno WI Sun Prairie 2020 RHP
Patrick Foldy WI Hamilton 2018 RHP
Noah France WI Union Grove 2021 RHP
Payton Frehner WI Waukesha North 2022 SS
Jarrett Fueger WI Waunakee 2018 3B
Jacob Fulton IL Crystal Lake South 2020 OF
Jalen Gellings WI Campbellsport 2022 SS
Pierson Gibis IL Wauconda 2017 C
Nick Gile WI Menomonee Falls 2017 2B
Matt Hamilton WI Oak Creek 2016 RHP
Luke Hansel WI Union Grove 2019 RHP
Alex Hayes WI Muskego 2021 LHP
Derek Heffel WI Racine St. Catherines 2014 RHP
Troy Hickey WI Wilmot Union 2017 LHP
Carson Holin WI Sun Prairie 2018 OF
Ryan Hubley WI Marquette University 2019 LHP
Caleb Hurt WI Eau Claire North 2015 C
Kevin Hussey WI Columbus 2016 RHP
Evan Iwinski WI Franklin 2022 SS
Ty Jandrowski WI Kenosha Bradford 2014 1B
Taylor Jansen WI Sun Prairie 2018 RHP
Walker Jenkins WI Sun Prairie 2017 SS
Will Johannes WI Mukwonago 2022 C
Brady Jurgella WI Menasha 2020 SS
Benjamin Kasten WI Whitnall 2022 RHP
Trace Kirchberg WI Columbus 2021 RHP
Carson Klaus WI Adams Friendship 2022 RHP
Brandon Komar WI Elkhorn 2017 RHP
Jacob Kopp WI West Bend West 2015 RHP
Eli Kramer WI Hortonville 2019 OF
Dakota Landphier WI Pittsville 2018 2B
Kameron Laskowski WI Sussex Hamilton 2019 C
Alex Laughlin WI Gibraltar Area School District 2021 SS
Derek Lee WI Waunakee 2018 2B
Riley LeTourneau WI Brookfield East 2019 RHP
Taiten Manriquez WI Waunakee 2020 SS
Logan Mantz WI Slinger 2019 SS
Charlie Marion WI Franklin 2022 OF
Logan Michaels WI DeForest 2016 C
Matt Miller WI Sussex Hamilton 2018 C
Kurt Mlachnik WI West Allis 2017 OF
Adrian Montilva WI Madison East 2019 LHP
Jake Nelson WI Altoona 2019 SS
Andrew Neu WI Kewaskum 2018 LHP
Nick Nowak WI Waukesha South 2021 C
Gabe O'Brien WI Eau Claire North 2019 OF
Kian O'Brien WI Madison Lafollette 2015 OF
Colin Obermann WI Kimberly 2022 SS
Ian Parentice IL Boylan Central Catholic 2015 OF
Jake Petasek WI Green Bay Preble 2022 SS
Bryce Plate WI Kaukauna 2015 OF
Nolan Rebernick WI Union Grove 2017 RHP
Alex Redman WI Marquette 2019 LHP
Carl Renz WI Pewaukee 2017 RHP
Marquis Reuter WI Sun Prairie 2016 3B
Jarod Richter WI Rosholt 2014 RHP
Noah Robinson WI Green Bay East/West 2015 OF
Gabe Roessler IL Hononegah 2021 SS
Ryan Santi WI Oak Creek 2022 C
Eduardo Saucedo WI Oregon 2020 SS
Chase Scharnek WI Waukesha West 2015 OF
Charlie Schau IL Maine South 2022 OF
Hank Schau IL Maine South 2015 OF
Jarrett Scheelk WI Green Bay Preble 2017 RHP
Kellan Short WI Catholic Memorial 2021 RHP
Carter Stebane WI Brillion 2021 SS
Paul Stefiuk WI Green Bay Preble 2018 RHP
Zach Storbakken WI Sussex Hamilton 2020 3B
Tyler Strzelczyk IL Lincoln-Way North 2016 3B
Jett Thielke WI BayPort 2019 SS
Trentin Uttech WI Luther Prep 2017 RHP
Nick West WI Verona Area 2022 3B
Jacob Wilde WI Waukesha West 2019 LHP
Jordan Williams WI Fennimore 2017 OF