Florida

Gainesville, FL

School Information

  • Conference: Southeastern Conference
  • Division: NCAA I
  • Description:
Name State School Class Pos.
Philip Abner NC Charlotte Christian 2021 LHP
Cory Acton FL American Heritage 2018 2B
Franco Aleman FL Alonso 2018 RHP
Hunter Alexander FL Clay 2014 RHP
Justin Alintoff FL Dwyer 2017 RHP
Matthew Allan FL Seminole 2019 RHP
Jay Allen FL John Carroll Catholic 2021 OF
Salvador Alvarez FL Montverde Academy 2022 C
Kristofer Armstrong FL The Benjamin School 2018 RHP
Cade Arrambide TX Tomball 2024 C
Chris Arroyo FL Stoneman Douglas 2022 LHP
Troy Bacon FL Sickles 2015 SS
Walker Bailey FL Spruce Creek 2015 2B
Andrew Baker FL Ridge Community 2016 LHP
Hunter Barco FL Bolles 2019 LHP
Addison Barger FL King 2018 SS
Keenan Bell FL Stanton College Prep 2016 OF
Erik Blair FL Calvary Christian Academy 2022 LHP
Austin Bodrato NJ St. Joseph's Regional 2016 RHP
Hunter Bowling FL American Heritage 2015 LHP
Cooper Bradford FL Oviedo 2016 RHP
Austin Brinling FL Out-of-Door Academy 2019 OF
Vaun Brown FL Sarasota 2016 OF
Logan Browning FL Lakeland Christian 2014 LHP
Nick Buchanan OH Westerville Central 2015 LHP
Jake Buck FL Viera 2015 LHP
Jordan Butler FL Alonso 2017 LHP
Michael Byrne FL Olympia 2015 RHP
Ryan Cabarcas FL American Heritage Plantation 2019 LHP
Jac Caglianone FL Plant 2021 LHP
Kendrick Calilao FL The First Academy 2018 OF
Aidan Cameron CO Regis Jesuit 2015 SS
Michael Campoamor FL Wiregrass Ranch 2014 SS
Sam Carlson MN Burnsville 2017 RHP
Garrett Cave FL South Sumter 2014 RHP
Chase Centala FL Sickles 2020 RHP
Colin Christello FL Venice 2015 RHP
Jose Ciccarello FL Alonso 2017 SS
Jake Clemente FL Stoneman Douglas 2022 RHP
Pierce Coppola NJ Verona 2021 LHP
Dylan Costa FL The King's Academy 2017 SS
Nolan Crisp GA Locust Grove 2019 RHP
Wil Dalton TN Summit 2016 OF
Chris Davila FL Sandalwood 2024 SS
Weston Davis FL Manatee 2014 RHP
Jorge De Goti FL Belen Jesuit Prep 2021 OF
Mason Denaburg FL Merritt Island 2018 RHP
Tyler Dyson FL Braden River 2016 RHP
Ty Evans FL Lakeland Christian 2021 OF
Deric Fabian FL North Marion 2021 SS
Judson Fabian FL Trinity Catholic 2018 OF
Alex Faedo FL Alonso 2014 RHP
Carsten Finnvold FL American Heritage Delray 2021 LHP
Cade Fisher GA Northwest Whitfield 2022 LHP
Jake Fox FL Lakeland Christian 2021 SS
Jay Fraziars FL Dunnellon 2020 OF
Jacob Gomberg FL North Broward Prep 2023 LHP
Riley Greene FL Hagerty 2019 OF
Cal Greenfield FL Jensen Beach 2017 C
Shawn Guilliams FL Villages Charter 2020 RHP
Mac Guscette FL Venice 2020 C
Dalton Guthrie FL Venice 2014 SS
Colby Halter FL Bishop Kenny 2020 SS
Karl Hartman FL Rockledge 2021 RHP
Luke Heyman FL Lake Brantley 2022 C
Nathan Hickey FL Providence 2019 C
Zachary Hopper FL Lake Nona 2024 RHP
Jonathan India FL American Heritage 2015 3B
Xavier Isaac NC East Forsyth 2022 1B
Wyatt Jackson FL Suwannee 2015 LHP
Zach Jackson FL Winter Haven 2017 C
Fisher Jameson FL Park Vista 2021 RHP
Niko Janssens FL Hernando 2024 1B
Brandon Jenkins FL West Broward 2015 OF
Reilly Johnson FL Winter Haven 2015 C
Jacob Kendall FL Bartram Trail 2025 SS
Jackson Kowar NC Charlotte Christian 2015 RHP
Cade Kurland FL Berkeley Prep 2023 SS
Taylor Lane FL IMG Academy 2014 SS
Wyatt Langford FL Trenton 2020 3B
Austin Langworthy FL Williston 2016 OF
Kyle Larsen FL TNXL Academy 2021 RHP
Rene Lastres FL Calvary Christian Academy 2021 C
Jack Leftwich FL TNXL Academy 2017 RHP
Deacon Liput FL Oviedo 2015 SS
David Luethje FL Vero Beach 2018 RHP
Evan Lumbert FL Boone 2015 RHP
Tommy Mace FL Sunlake 2017 RHP
Nelson Maldonado FL Jefferson 2015 3B
Timmy Manning FL Cardinal Gibbons 2020 LHP
Kevin Martin FL Westminster Christian 2019 1B
Andy Marzheuser OH Mason 2015 RHP
Cole Maye NC William Amos Hough 2017 LHP
Coby Mayo FL Stoneman Douglas 2020 3B
Brady McConnell FL Merritt Island 2017 SS
Sam McMillan FL Suwannee 2017 C
Hunter McMullen FL Forest 2017 RHP
Kirby McMullen FL Forest 2016 RHP
Luke McNeillie GA Milton 2023 RHP
Garrett Milchin FL The First Academy 2016 3B
Hunter Mink FL Palm Harbor University 2019 RHP
Santino Miozzi FL Lake Nona 2016 C
Landon Moran FL Lake Brantley 2022 1B
Cooper Moss FL J Arnold 2025 RHP
Sam Mummau FL Palm Harbor University 2023 SS
Brandon Neely FL Spruce Creek 2021 RHP
Tyler Nesbitt FL Labelle 2019 RHP
JJ Niekro FL Jesuit 2016 RHP
Isaac Nunez FL Lake Brantley 2019 SS
Braeden Ogle FL Jensen Beach 2016 LHP
Tyler Owens FL Trinity Catholic 2019 RHP
Andy Painter FL Calvary Christian Academy 2021 RHP
Trevor Payne FL Rockledge 2016 C
Xavier Perez TX Veterans Memorial 2022 RHP
Liam Peterson FL Calvary Christian 2023 RHP
Chase Petty NJ Mainland 2021 RHP
Alex Philpott FL Strawberry Crest 2023 RHP
Carson Pillsbury FL Seven Rivers Christian 2020 RHP
Blaydon Plain FL Madison County 2022 1B
Nick Pogue FL Eau Gallie 2018 RHP
Matthew Powell FL Bishop Verot 2019 C
Matthew Prevesk FL Apopka 2021 OF
Blake Purnell FL St. Thomas Aquinas 2020 RHP
Blake Reese FL Lincoln 2015 SS
Daniel Reyes FL Mater Academy Charter 2015 OF
Lyon Richardson FL Jensen Beach 2018 RHP
Josh Rivera FL IMG Academy 2019 3B
Michael Rivera FL Venice 2014 C
Andrew Roberts FL Trinity Preparatory 2019 3B
DeAundre Roberts FL Atlantic Coast 0000 RHP
Michael Robertson FL Venice 2021 OF
Corey Robinson FL Spruce Creek 2021 OF
Christian Rodriguez FL Stoneman Douglas 2023 RHP
Jackson Roper FL Bishop Snyder 2025 SS
William Ross FL West Orange 2022 RHP
Blaine Rowland FL Durant 2024 RHP
Stone Russell FL IMG Academy 2023 SS
JJ Schwarz FL Palm Beach Gardens 2014 C
Christian Scott FL Calvary Christian Academy 2018 RHP
Connor Scott FL Plant 2018 OF
Anthony Seigler GA Cartersville 2018 C
Brady Singer FL Eustis 2015 RHP
Ryan Slater FL East Lake 2020 RHP
Sammie Sloan FL Lakeland 2021 RHP
Brady Smith FL TNXL Academy 2017 C
Grayson Smith TN McCallie School 2023 RHP
Benjamin Specht FL Evangelical Christian 2018 RHP
Brandon Sproat FL Pace 2019 RHP
Matt Sullivan FL Dr Phillips 2015 C
Andru Summerall FL Palm Beach Gardens 2016 1B
Jett Swetland OH Sparta Highland 2015 3B
Thomas Szapucki FL William T. Dwyer 2015 LHP
Tucker Talbott FL Providence 2019 RHP
Yoel Tejeda Jr FL North Broward Prep 2022 1B
Damian Thomas FL Mt Dora 2016 OF
Sterlin Thompson FL North Marion 2020 SS
Kyle Tucker FL Plant 2015 OF
Anthony Ursitti FL Canterbury 2021 RHP
Jeremy Vasquez FL Martin County 2014 1B
Zac Veen FL Spruce Creek 2020 OF
Trey Vickery FL Spruce Creek 2016 LHP
Cameron Weinberger FL Spanish River 2016 RHP
Ryan Welsh FL West Orange 2015 RHP
Joshua Whritenour FL Fivay 2024 RHP
Josh Wilson FL Edgewater 2016 RHP
Reilly Witmer FL Naples 2023 RHP
Jacob Woodford FL Plant 2015 RHP
Hayden Yost FL Sickles 2023 OF
Jacob Young FL Ponte Vedra 2018 OF
Michael Zimmerman FL Gulf Coast 2015 LHP
Colton Zimring FL Lakewood Ranch 2017 LHP